Strona główna
Pozycjonowanie strna głównaKontakt

Pozycjonowanie - Twój klucz do sukcesu

Nie musisz już więcej szukać klientów - to oni będą szukali Ciebie!
Dzięki nam zajmiesz czołowe pozycje w wyszukiwarkach.

pozycjonowanie stron www

Skorzystaj z zamieszczonego poniżej formularza aby otrzymać bezpłatnie analizę wraz z wyceną pozycjonowania.

Adres strony:
Adres email:
Imie, nazwisko:

Słowo 1:
Słowo 2:
Słowo 3:
Słowo 4:
 
Jeżeli pozycjonowana strona w czasie trwania umowy nie znajdzie się na ustalonej pozycji za jej pozycjonowanie nie pobieramy żadnych opłat !
 
 

Opłata pobierana jest tylko wtedy, gdy pozycjonowana strona zajmie pozycję ustaloną w umowie.

Nie ma efektów - nie ma żadnych opłat, jest to gwarancja skuteczności. Gdyby strony naszych klientów nie zajmowały czołowych pozycji w wyszukiwarkach, my nie mielibyśmy prawa istnieć na rynku.

Zależnie od konkurencyjności słów kluczowych efekty, czyli pozycja 1-10 dla wybranych słów kluczowych pojawia się w czasie od 2 do 8 tygodni od czasu rozpoczęcia pozycjonowania.

Stabilność pozycji:

Osiągnięcie pozycji 1-10 to nie koniec działań. Pozycjonowana strona musi być stale monitorowana i pozycjonowana aby utrzymać osiągniętą pozycję. Wychodząc na pierwszą pozycje pozycjonowana strona "spycha" w dół stronę konkurencji, która nie myśli zostać w tyle. Konkurencja więc "kontratakuje" i buduje swoją popularność tak, aby odzyskać utraconą pozycję. Na tym etapie rozgrywa się "pojedynek" między pozycjonowanymi stronami. Naszym zadaniem jest stała opieka nad pozycjonowaną stroną i ciągłe prześciganie konkurencji. Nie pozwalamy na to, aby strona naszego klienta odpadła w tym wirtualnym pojedynku.


Optymalizacja kodu strony:

Pierwszym etapem pozycjonowania jest optymalizacja kodu źródłowego strony, tak aby był on przyjazny wyszukiwarkom i zgodny z ich wytycznymi. Za optymalizację kodu nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ! Sama optymalizacja nie da efektów bez systematycznej pracy nad budowaniem popularności strony.


Użytkownik:  
Hasło:
 
Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach prosto na swoją skrzynkę pocztową.

Arteria
Al. Pokoju 41/21
31-564 Kraków
tel. 692 963 433

NIP: 675-127-60-36
REGON: 120714666

email: biuro@arteria.org.pl

Copyright 2010 Arteria - skuteczne pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych