Strona główna
Pozycjonowanie strna głównaKontakt

Pozycjonowanie - Twój klucz do sukcesu

Nie musisz już więcej szukać klientów - to oni będą szukali Ciebie!
Dzięki nam zajmiesz czołowe pozycje w wyszukiwarkach.

pozycjonowanie stron www

Skorzystaj z zamieszczonego poniżej formularza aby otrzymać bezpłatnie analizę wraz z wyceną pozycjonowania.

Adres strony:
Adres email:
Imie, nazwisko:

Słowo 1:
Słowo 2:
Słowo 3:
Słowo 4:
 
Jeżeli pozycjonowana strona w czasie trwania umowy nie znajdzie się na ustalonej pozycji za jej pozycjonowanie nie pobieramy żadnych opłat !
 
 

Pozycjonowaniem zajmujemy się od ponad 6 lat. Na podstawie testów i analiz opracowaliśmy szereg skutecznych metod za pomocą których pozycjonowana strona znajdzie się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwań. Ponieważ rynek SEO (Search Engine Optimization) dynamicznie się rozwija pracujemy cały czas, aby dotrzymać mu kroku. Budujemy coraz to nowsze narzędzia, dopracowujemy nasze metody i wdrażamy nowe rozwiązania. W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów dbamy o to, aby pozostali całkowicie anonimowi. Nie chwalimy się naszymi osiągnięciami mimo, że mogłoby to uwiarygodnić naszą skuteczność. Strony naszych klientów to także nasze strony - ich sukces jest naszym sukcesem. Gdy któs powierza w nasze ręce swoją firmę, jej dochody, które w dużym stopniu uzależnione są od wyszukiwarek internetowych bierzemy na siebie ogromną odpowiedzialność. Nie możemy zawieść klienta ani samych siebie, dlatego staramy się, aby być najlepsi. Stabilność pozycji daje poczucie bezpieczeństwa zarówno nam jak i naszym klientom. Stousujemy jedynie bezpieczne metody i nie narażamy pozycjonowanej strony na żadne zagrożenia, związane z łamaniem regulaminów wyszukwiarek.


Gwarancja poufności

Żadne dane dotyczące naszych klientów nie są publikowane na naszej stronie oraz w żaden sposób udostępniane. Ze względu na charakter i konkurencyjność naszych usług gwarantujemy pełną anonimowość.


Zakres naszej działalności:

Analiza stron internetowych pod kątem wyszukiwarek internetowych

Analiza słów kluczowych, wpisywanych przez internautów w wyszukiwarki, rankingi popularnośći i konkurencyjności słów kluczowych

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach


Użytkownik:  
Hasło:
 
Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach prosto na swoją skrzynkę pocztową.

Arteria
Al. Pokoju 41/21
31-564 Kraków
tel. 692 963 433

NIP: 675-127-60-36
REGON: 120714666

email: biuro@arteria.org.pl

Copyright 2010 Arteria - skuteczne pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych