Strona główna
Pozycjonowanie strna głównaKontakt

Pozycjonowanie - Twój klucz do sukcesu

Nie musisz już więcej szukać klientów - to oni będą szukali Ciebie!
Dzięki nam zajmiesz czołowe pozycje w wyszukiwarkach.

pozycjonowanie stron www

Skorzystaj z zamieszczonego poniżej formularza aby otrzymać bezpłatnie analizę wraz z wyceną pozycjonowania.

Adres strony:
Adres email:
Imie, nazwisko:

Słowo 1:
Słowo 2:
Słowo 3:
Słowo 4:
 
Jeżeli pozycjonowana strona w czasie trwania umowy nie znajdzie się na ustalonej pozycji za jej pozycjonowanie nie pobieramy żadnych opłat !
 
 

W jaki sposób stworzyć ogromną bazę, zawierającą informacje na temat ponad 30 miliardów stron internetowych ? W jaki sposób je nadzorować, sprawdzać i klasyfikować ?

Nie zrobi tego człowiek, sto, ani nawet tysiąc osób. Zrobić to może jedynie maszyna a raczej ogromna ilość maszyn - serwerów, które pracują bez przerwy gromadząc i przetwarzając zasoby internetu. Sposób jest tylko jeden, genialny, prosty i skuteczny. Niemal każda strona internetowa posiada w treści linki - odnośniki, prowadzące do innych stron internetowych. Tzw. boty - specjalne programy - przeskakują ze strony na stronę za pomoca linków i kopiują do ogromnej bazy ich zawartość. Linki stanowią tutaj kluczowy element - pomost między stronami www, dzięki któremu boty wyszukiwarek mogą bez przerwy się przemieszczać. W taki właśnie sposób nowo powstałe strony internetowe pojawiają się w bazach wyszukiwarek.

Pojawia się jednak następujące pytanie: jeżeli baza posiada przykładowo 200 stron o takiej samej tematyce, która z nich powinna się pojawiać w wynikach wyszukiwania jako pierwsza ? A więc na czym polega pozycjonowanie ?

Pozycjonowanie to nic innego, jak zwiększanie popularności strony. Wiodące wyszukiwarki internetowe popularność tą oceniają m.in. na podstrawie odnośników prowadzących do danej strony - czym więcej odnośników (linków) prowadzi do strony, tym "głośniej" jest o niej w internecie, czyli tym bardziej jest ona popularna.
Zadaniem firmy zajmującej się pozycjonowaniem jest przede wszystkim budowanie popularności strony na bazie linków. Jednak to nie wszystko. Wyszukiwarka Google posiada ponad 100 czynników, decydujących o tym, która strona jest ważniejsza od innej. Nikt - oprócz inżynierów Google - nie zna ich wszystkich, jednak znajomość najważniejszych z nich pozwala na skuteczne budowanie popularności strony.

Pozycjonowanie jest obecnie najskuteczniejszą formą reklamy w internecie. Za pomocą systematycznej pracy pozycjonowana strona zajmuje czołowe pozycje w wyszukiwarkach internetowych.

jakie korzyści przynosi pozycjonowanie:

Zwiększa oglądalność strony i oferty.

Jest to reklama nie ograniczoną lokalnie.

Nie narzuca się i trafia bezpośrednio do właściwego odbiorcy.

Daje możliwość poznania nowych partnerów biznesowych oraz klientów w kraju jak i za granicą.

Użytkownik:  
Hasło:
 
Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach prosto na swoją skrzynkę pocztową.

Arteria
Al. Pokoju 41/21
31-564 Kraków
tel. 692 963 433

NIP: 675-127-60-36
REGON: 120714666

email: biuro@arteria.org.pl

Copyright 2010 Arteria - skuteczne pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych